restauracepraha9.cz  |   fitnesspraha9.cz
kadernictvipraha1.cz  |   kadernictvipraha2.cz  |   kadernictvipraha3.cz  |   kadernictvipraha-4.cz  |   kadernictvipraha5.cz  |   kadernictvipraha6.cz  |   kadernictvipraha7.cz  |   kadernictvipraha8.cz  |   kadernictvipraha10.cz
Salon Sarah

Adresa:
Novovysočanská 18
Vysočany, Praha 9

Telefon: +420 732 600 800
E-mail:  coiffeur.praha@seznam.cz
Web: www.salon-sarah.eu

Salon Sarah


Řekněte o nás přátelům:OHODNOŤTE FIRMU POMOCÍ FACEBOOKU nebo Google+ výše!!!
(věrohodné hodnocení od skutečných lidí)


V salonu Sarah na vás čeká přátelská atmosféra a milé kadeřnice. Nabízíme moderně vybavené prostředí našeho salonu, profesionální služby,dětský koutek ,wifi, bezproblémové parkování.

Budeme konzultovat vaše přání a maximálně se snažit vyjít vstříc vašim požadavkům.  Záleží nám na tom aby jste odcházela krásná a spokojená.

Pro Váš odpočinek nabízíme:
kadeřnictví, prodlužování vlasů, kosmetika,prodlužování řas,solária Ergoline, manikúra a pedikúra

Kadeřnický salon Sarah používá pro krásu vašich vlasů profesionální vlasovou kosmetiku Loreál, Matrix, Biolage, Brazilský keratin CoCo

Kosmetické služby z široké nabídky kosmetických úkonů nabízí Salon Sarah např. nejrůznější omlazující masky , ošetření pletí ultrazvukovým přístrojem, kompletní ošetření pleti, čištění a masáž ,úpravu obočí, barvení řas a obočí, depilace obličeje a těla

Manikúra a pedikúra:
Klasická manikúra, Japonská manikúra ( p-shine ) Unikátní technologie CND Shellac™, Gelové nehty, Bio gel Lechat Nobility . Pedikúra základní ,luxusní ,spa . Používáme luxusní kosmetiku Nubar-bez parabenů /USA/ , SpaRitual představuje luxusní přírodní kosmetiku,zaměřenou na soulad s přírodou bez chemických a živočišných ingrediencí

Můžete u nás také využít solária Ergoline.

Navštivte Salon Sarah a nechte se hýčkat!

Pracovní doba:
PO-PÁ 9:00-20:00
SO-NE 12:00-20:00 

Dopravní spojení:
Nejblížší zastávka MHD - Novovysočanská, Skloněná.
Nejbližší metro Vysočanská, Flora 

 


Zvětšit mapu


Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru toho správného kadeřnictví. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.
Čím více hvězdiček, tím jste byli spokojenejší - provedená služba, personál, prostředí, cena/kvalita

Oznámkuj salon krásy

  Cena služby (nepovinné):     Datum návštěvy (nepovinné):


Kontaktní "existující" e-mail (nebude zveřejněn)*:

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Provozovatel portálu si vyhrazuje právo možnosti mazat nepravdivé, vulgární i jinak nevhodné příspěvky bez předchozího upozornění. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů. Uvedením e-mailu umožníte majiteli, aby mohl reagovat na Vaši recenzi.
Uložené recenze

Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků, kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují třeba i majitelé podniků.


2016-04-13 11:32:14 od zákazníka ****rle@gmail.com Datum návštěvy: 13.4.2016

Recenze uložena před 17.6.2018 - české známkování
Provedená služba 1
Personál: 1
Prostředí: 1
Cena/kvalita: 1
Cena služby: 250 Kč

Průměr hodnocení: Salon Sarah — Review Rating: 5 z 5
Salon Sarah — Review, Hodnocení Rating: 5

out of 5
založeno na 1 hodnoceních.


Za obsah a dodržení slevových a dalších akcí ručí jednotliví provozovatelé. Za obsah příspěvků ručí autoři konkrétních příspěvků, přesto je provozovatel portálu oprávněn smazat jakýkoliv nevhodný příspěvek.

Datum poslední aktualizace: 24.12.2013